Dwa Sposoby Na Przesyłanie Dużych Plików Za Pomocą Platformy Online

W nowoczesnej epoce, w której wszystko napędzane jest technologią i inteligentnymi gadżetami oraz urządzeniami, większość ważnych plików i dokumentów jest przechowywana w wersji elektronicznej, a nie w postaci papierowej. Jeśli chodzi o udostępnianie plików, użytkownik ma do dyspozycji wiele opcji. Jednakże, jeśli chcesz przesłać duży plik, możesz napotkać pewne problemy.

Aby wyeliminować ten problem, pojawiło się kilka internetowych portali do przesyłania plików. Te portale to bezpieczne platformy, na których możesz wysyłać i udostępniać pliki wszystkich formatów. Obejmuje to zdjęcia, muzykę, wideo oraz służbowe i prywatne dokumenty tekstowe. Aby zapewnić Ci większą elastyczność, portale te oferują dwa różne narzędzia do przesyłania plików.

  1. Bezpośredni transfer do kontaktów
  2. Konfigurowalny Link Do Udostępnienia

Te dwie metody zostały szczegółowo omówione poniżej –

  1. Bezpośredni transfer do kontaktów:

Za pomocą tego narzędzia możesz wysyłać pliki bezpośrednio do kontaktu lub za pośrednictwem poczty e-mail. Po załadowaniu plików, które chcesz udostępnić na portalu, zobaczysz formularz, do którego będziesz musiał wprowadzić adresy e-mail wszystkich swoich kontaktów. Możesz również wybrać adresy e-mail z poprzednio zapisanej książki adresowej lub listy kontaktów. Następnie możesz dodać temat lub obiekt, aby transfer plików był łatwiejszy do zidentyfikowania dla kontaktów. Po zakończeniu procedury wszyscy Twoi odbiorcy otrzymają link w swojej skrzynce odbiorczej. Aby pobrać duży plik, po prostu musisz uzyskać dostęp do linku.

  1. Konfigurowalny Link Do Udostępnienia:

Innym sposobem udostępniania plików jest skorzystanie z linku do udostępniania. Jeśli nie chcesz podawać na platformie danych swoich odbiorców, możesz wybrać opcję udostępniania linku. Po przesłaniu plików na portal będziesz musiał podać w formularzu swój adres e-mail. Możesz również dostosować ten link do swoich potrzeb. Gdy to zrobisz, otrzymasz spersonalizowany link do przesłanych plików w twojej skrzynce odbiorczej. Następnie możesz osobiście udostępnić ten link wszystkim kontaktom i za jego pośrednictwem uzyskać dostęp do dużych plików.

Za pomocą tych platform można szybko i łatwo przesłać duże pliki jednocześnie do kilku odbiorców. Takie portale są bezpiecznym i opłacalnym sposobem przesyłania plików na całym świecie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Technologia i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *